ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

Річний звіт за 2016

Річний звіт про виконану діяльність Вінницькою міською організацією соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» за період з 1 січня по 31 грудня 2016 року Ви можете знайти за посиланням.

Річний звіт за 2015

Річний звіт про виконану діяльність Вінницькою міською організацією соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» за період з 1 січня по 31 грудня 2015 року Ви можете знайти за посиланням.

ПОЛіС

 

9 листопада 2016 року в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) Міжнародної організації IREX було проведено зустріч патрульних поліцейських м. Вінниця з вихованцями Вінницького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінь” МСПУ на тему “Безпека дорожнього руху”. Під час зустрічі діти займалися творчістю, пов'язаною з закріпленням правил безпеки на дорозі, відгадували загадки, розмальовували розмальовки зі знаками та правилами, задавали питання стосовно роб...

Кроки до професійного виживання

27 квітня 2017 року приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбудлася прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту «Кроки до професійного виживання». Проект буде виконуватися за кошти обласного бюджету ГО "Паросток" спільно з реабілітаційними та освітніми закладами області. На сьогоднішній день однією з важливих соціальних проблем є те, що соціально-педагогічні працівників освітніх закладів, які включені у процес впровадження інклюзивної освіти на Вінниччині, та реабілітаційних закладів області, які надають послуги дітям з інвалідністю, дітям групи ризику та членам їхніх родин, мають невисокі заробітні плати та високе емоційне та фізичне напруження, через що мають схильність до професійного та емоційного вигоряння, що призводить до їхнього звільнення. Більшість педагогічних та медичних працівників не мають фінансової змоги оплатити послуги кваліфікованих психологів для покращення свого психологічного стану та формування психологічної стабільності для продовження якісної професійної діяльності в умовах державних освітніх та реабітаційних закладів. Метою проекту є покращення якості освітніх та реабілітаційних послуг дітям та молоді з інвалідністю та дітям групи ризику шляхом підвищення соціальної компетентності, запобігання професійному та емоційному вигоранню соціально-педагогічних та медичних працівників освітніх та реабілітаційних закладів м. Вінниці та Вінницької області.

Світ без насиля

В рамках проекту "Світ без насилля", який отримав фінансування від Агенства ООН у справах біженців у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО "КримSOS" у вересні-жовтні було проведено тренінг для дільничних інспекторів поліції щодо освіти з проблем гендерно-обумовленого насильства у сім'ях вимушених переселенців, людей з інвалідністю та родиах учасників АТО, виставку дитячих малюнків «Світ без насилля», тренінгова програма для громадських активісток/ів щодо протидії, попередження, профілактики та ідентифікації випадків насильства зі створенням ініціативної групи.