ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

Національний конкурс річних звітів ОГС

10 липня 2015 р. в Музеї історії міста Києва відбулася історична подія: учасники IV Національного конкурсу річних звітів організацій громадянського суспільства (ОГС) отримали нагороди та відзнаки за їх успіхи в демонстрації публічності, прозорості та підзвітності перед суспільством – важливих принципів діяльності не лише органів влади, а й громадських та благодійних організацій.  

Задля розвитку організаційної культури ОГС, підвищення рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій Творчий центр ТЦК вже вчетверте провів Національний конкурс публічних звітів про діяльність за 2014 рік організацій громадянського суспільства. У конкурсі взяли участь 26 організацій, серед яких є впізнаванні на національному рівні і ті, які є лідерами громадського руху в своєму регіоні. Серед учасників представлені організації різних областей (Донеччина, Херсонщина, Чернігівщина, Львівщина, Черкащина, Миколаївщина, Хмельниччина, Кіровоградщина і м. Київ) був і наш "Паросток".