ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

Проект «Українська мережа блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІД»

З вересня 2015 року по лютий 2016 року Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує проект «Українська мережа блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІД» за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Метою проекту є сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні он-лайн шляхом переймання досвіду міжнародних блогерів, які висвітлюють проблеми людей з інвалідністю та людей, які живуть з ВІЛ-СНІДом та формування мережі вітчизняних блогерів з цієї тематики у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

 

В рамках реалізації проекту буде проведено систему тренінгів у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях. Серія тренінгів у кожному регіоні (3 сесії по 2 тренінги у кожній групі; проміжний контроль знань та умінь; підсумковий захист проектів).

Тренінги буде проведено з метою:

1) підвищити поінформованість цільової аудиторії із відповідною проблематикою;

2) підвищити медіакультуру учасників тренінгу;

3) покращити знання, вміння та навички роботи користувачів в Інтеренеті, зокрема вміння створювати та вести блог.

Розпочато конкурсний відбір учасників проекту (поширення інформації серед представників описаних вище цільових груп, відбір аплікантів пропорційно до квот:

 3 групи по 30 учасників; 1 група у кожному регіоні; з 30 учасників групи: 6 осіб з інвалідністю, 6 осіб із ВІЛ/СНІД, 6 журналістів, 6 представників ГО, 6 представників територіальних центрів соціального обслуговування населення).

За результатами роботи кожний учасник тренінгів, створить та презентує свій блог з відповідної проблематики, отримає «Довідник блогера». Умовою отримання сертифікату про проходження тренінгів є захист та презентація створення власного блогу з питань інвалідності чи  ВІЛ/СНІДу.

Блоги будуть об'єднані в єдину мережу блогів, у подальшому буде створено самоврядну українську спілку блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІДу.

Участь у тренінгах безкоштовна. Для участі у навчанні необхідно заповнити анкету за посиланням https://ru.surveymonkey.com/r/KMXZVFF.

 

Не будьте байдужими - приєднуйтеся до створення «Української мережі блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІДу»!