ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

Благодійний концерт "Цінуй життя"

9 жовтня 2015 р., в рамках проекту «Паліативна та хоспісна допомога дітям Вінниччини», відбувся благодійний концерт «Цінуй життя». 

 

 

За визначенням ВООЗ, паліативна допомога — це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх родин, які зіштовхнулися із проблемою смертельного захворювання. Хоспісна допомога є складовою паліативної допомоги. Це – широкий комплекс медико-соціальних та психотерапевтичних заходів, що надаються людині, яка вмирає, в кінці життя – як правило, в останні шість місяців. Саме з метою надання комплексної медичної, психосоціальної, духовної підтримки пацієнтам і членам їхніх родин працюють хоспіси. Однак подібних закладів в Україні не вистачає, тому розпочалася робота зі створення системи надання паліативної допомоги як дорослим, так і дітям. У Вінниці теж функціонують послуги з надання такої допомоги, зокрема, на базі КЗ Вінницької МКЛ №3 відкрито відділення паліативної та хоспісної допомоги. У КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» працює стаціонарне відділення на 20 ліжок для доросли та дітей з хоспісним блоком. 

 

Організаторами концерту є Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», Вінницька обласна державна адміністрація, Департамент охорони здоров҆'я та курортів, Вінницька міська рада. Проект реалізовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Активну участь у проекті взяли й наші волонтери, допомагаючи роздавати листівки та сувеніри, виготовленні підопічними організації ГО «Паросток». Кошти, зібрані під час концерту, направленні на надання хоспісної допомоги пацієнтам з хронічними невиліковними хворобами у КЗ «Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» та у міську клінічну лікарню №3.

 

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та долучився до проекту. Адже, лише разом ми зможемо допомогти невиліковним людям отримати якісне та якомога комфортніше життя до останні днів.