ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

"МРІЯ-МЕТА-ДІЯ: Я САМ БУДУЮ СВІЙ ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ"

Для України проблема соціальної адаптації людей із інвалідністю є особливо значущою у зв’язку зі стрімким зростанням частки цієї групи в загальній структурі населення.

Підопічні громадської організації «Паросток» – це люди з обмеженими фізичними можливостями. Вони добрі, чуйні, трохи наївні, проте зможуть, якщо дати їм шанс, зробити свій внесок у життя суспільства. Даний проект і є цим шансом.

Запрошуємо кожного долучитися до проекту. Ви можете просто відвідати один із заходів, а можете стати його частиною. Потрібно небагато: зв'язатися з Кавецькою Ольгою (https://www.facebook.com/matroskin0228), координатором проекту, і разом ми створимо маленьке чудо для чудових людей))

 

У рамках проекту відбудуться такізаходи (ПЕРША ЧАСТИНА):

4 вересня, 14:00 – тренінг "Я і мої мрії". 
Ми допоможемо вихованцям створити власну "квітку мрій", аби краще зрозуміти, чого вони прагнуть і як цього можна досягти.

7-8 вересня, 14:00 – майстер-клас "Творимо з підручних матеріалів". Зі, здавалось би, зовсім непотрібних матеріалів ми робитимемо симпатичні і корисні речі. Що саме? – дізнаєтеся, якщо завітаєте до нас в гості.

 

 І, нарешті, найважливіше: КУДИ ЙТИ?)

Чекаємо Вас за адресою: вул. 50-річчя Перемоги, 51

Слідкуйте за анонсами! Попереду ще багато цікавого!

  Заходи відбуваються в рамках програми міні-грантів «Школи молодих лідерів з випускниками програм обмінів і стажування». Це проект громадської організації „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”, що реалізується на базі Вінницького молодіжного ресурсного центру у партнерстві з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна» та Вінницьким Клубом випускників міжнародних програм обміну за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Проект спрямований на розвиток активної громадської позиції молоді та розбудову місцевої громади через проведення школи молодих лідерів з випускниками програм обмінів і стажування, що фінансувалися урядом США.