ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства

П’ять годин спілкування, драйву, конструктивних дискусій та яскравих презентацій – все це ми отримали 25 липня 2015 року на Регіональному Форумі розвитку громадянського суспільства, що проводився у Вінниці. Головною метою Форуму було створення платформи, яка забезпечувала б комунікацію та співпрацю між громадськими та благодійними організаціями Вінниччини і представниками бізнесу, місцевої ради та громади. Рефреном заходу звучало «Громада-влада-бізнес: стратегічний діалог», що підкреслювало необхідність об’єднання трьох сторін для відчутних позитивних змін.

Програма Форуму надзвичайно насичена і, напевно, серед 300 учасників не знайшлося жодного, котрий не знайшов би чогось цікавого та, безумовно, корисного для себе.

На території Європейської площі діяло 7 локацій, відповідно до інтересів і напрямів взаємодії: майстер-класи, дискусії, обговорення, «Вуличний університет», «Дитячий простір» та багато іншого.

На головному майданчику Форуму виступали найуспішніші діячі громадськості, даючи відповіді на запитання, цінні поради з власного досвіду. Також відбувалися публічні дискусії про соціально-відповідальний бізнес, презентації найяскравіших громадських проектів, розглядалися можливості співпраці з міжнародними та українськими донорськими організаціями.

 

Незвично, проте стильно та доступно по всій території парку було розташовано кольорові куби з інформацією про досягнення, напрямки діяльності та заплановані проекти громадських організацій та бізнес-компаній Вінниччини. Ще однією родзинкою стала фотовиставка «Жінки і конфлікт в Україні», підготована Фондом народонаселення ООН в Україні та Українським жіночим фондом за підтримки Міністерства соціальної політики.

Сховатися від пекучого сонця та переглянути вартісний фільм учасники мали можливість у кінотеатрі «Родина», де, крім зарубіжних шедеврів, презентували й українські, різні за стилістикою, жанром і темою, фільми, а саме – мультфільми, в яких вітчизняні мультиплікатори продемонстрували різноманіття технологій та видів створення анімацій.

А для найменших учасників працював «Дитячий простір» із незвичайними майстер-класами, заняттями та іграми. Отож, не сумував ніхто!

Фінальним акордом стало нагородження Топ-10 соціально відповідальних бізнесі Вінниччини та виступ гурту вуличних музикантів із чудовими каверами українських та зарубіжних пісень.

Величезне спасибі організаторам Форуму, ІСАР «Єднання», БФ «Подільська громада» американським благодійникам, які надали підтримку через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства», а також волонтерам, які впродовж усього заходу були поруч і дарували гарний настрій)