ВОЛОНТЕРСТВО - шлях до порозуміння
Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Авторизуйтесь:
Реєстрація Забули пароль?
вул. 50-річчя Перемоги, 51, м. Вінниця, 21036, Україна
тел.: 0 (67) 783-10-61; 0 (432) 43-22-61
Наші партнери:

Благодійний концерт "Цінуй життя"

9 жовтня 2015 р., в рамках проекту «Паліативна та хоспісна допомога дітям Вінниччини», відбувся благодійний концерт «Цінуй життя». 

Дізнатись більше

Проект «Українська мережа блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІД»

З вересня 2015 року по лютий 2016 року Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує проект «Українська мережа блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІД» за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Метою проекту є сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні он-лайн шляхом переймання досвіду міжнародних блогерів, які висвітлюють проблеми людей з інвалідністю та людей, які живуть з ВІЛ-СНІДом та формування мережі вітчизняних блогерів з цієї тематики у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Детальніше...

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства

П’ять годин спілкування, драйву, конструктивних дискусій та яскравих презентацій – все це ми отримали 25 липня 2015 року на Регіональному Форумі розвитку громадянського суспільства, що проводився у Вінниці. Головною метою Форуму було створення платформи, яка забезпечувала б комунікацію та співпрацю між громадськими та благодійними організаціями Вінниччини і представниками бізнесу, місцевої ради та громади. Рефреном заходу звучало «Громада-влада-бізнес: стратегічний діалог», що підкреслювало необхідність об’єднання трьох сторін для відчутних позитивних змін.

Детальніше...

"МРІЯ-МЕТА-ДІЯ: Я САМ БУДУЮ СВІЙ ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ"

Для України проблема соціальної адаптації людей із інвалідністю є особливо значущою у зв’язку зі стрімким зростанням частки цієї групи в загальній структурі населення.

Підопічні громадської організації «Паросток» – це люди з обмеженими фізичними можливостями. Вони добрі, чуйні, трохи наївні, проте зможуть, якщо дати їм шанс, зробити свій внесок у життя суспільства. Даний проект і є цим шансом.

Запрошуємо кожного долучитися до проекту. Ви можете просто відвідати один із заходів, а можете стати його частиною. Потрібно небагато: зв'язатися з Кавецькою Ольгою (https://www.facebook.com/matroskin0228), координатором проекту, і разом ми створимо маленьке чудо для чудових людей))

Детальніше...

Національний конкурс річних звітів ОГС

10 липня 2015 р. в Музеї історії міста Києва відбулася історична подія: учасники IV Національного конкурсу річних звітів організацій громадянського суспільства (ОГС) отримали нагороди та відзнаки за їх успіхи в демонстрації публічності, прозорості та підзвітності перед суспільством – важливих принципів діяльності не лише органів влади, а й громадських та благодійних організацій.  

Детальніше...